10 december 2007
Nieuwe Campa stralingsverwarmers bij All Air System
Binnen het gamma exclusieve stralingsverwarming van CAMPA bij ALL AIR SYSTEMS zijn er weer twee nieuwkomers. De "Jobel" en "Ravil" reeks vullen het reeds zeer brede gamma verder aan. Zo kan het aanbod naar badkamer-verwarming en design-oplossingen voor leefruimtes, slaapkamers, zolders, etc. nog verder uitgebreid worden.
Campa stralingsverwarmers type Jobel (links) en type Ravil (rechts)
Uiteraard zijn zowel de Jobel als Ravil te verkrijgen in verschillende afmetingen en vermogens, en ook de vernieuwde modulerende regeling is aanwezig zodat een extreem laag verbruik gegarandeerd is!! Het type Jobel heeft een interne speksteen zodat het maximum aan accumulatie in combinatie met stralingswarmte bereikt wordt. De Ravil zal de vroegere Cosmos-reeks vervangen en zorgen voor een iets snellere opwarming zonder accumulerend effect. Meer informatie op www.allairsystems.be of www.campa-verwarming.be. Wij rekenen uw project voor u uit.
Bedrijf: All Air Systems BVBA
Bouwweb is in 1995 opgericht en was de eerste Internet Presence Provider voor de bouw en alle daaraan gerelateerde bedrijven.
Overzicht van pers- en nieuwsberichten van en voor de bouw. Uw bericht kan ook worden opgenomen.